מספר הודעות מטעם עמותת הלב הירוק לקראת המשחק היום

טקס שחקני עבר
במסגרת מסורת טקסי ההוקרה לשחקני העבר שלנו, אנו מתכבדים להזמין היום את אבי ששון. אבי, ששיחק בתפקיד השוער, צמח במועדון בית"ר י-ם ושיחק בשורותיה שנים ארוכות. אבי הגיע להפועל כפ"ס בעונת 1979-80 ומיד הטביע את חותמו כאשר קבע שיא מועדון היסטורי כאשר שמר על רשת נקייה עד המחזור השישי וכמובן היה שותף לזכייתה של הקבוצה בגביע המדינה בתום אותה עונה לאחר ניצחון 4-1 על מכבי רמת עמידר. אבי פרש ממשחק פעיל ב- 1986 והמשיך לשרת את המועדון בתור מאמן שוערים במחלקת הנוער ובבוגרים במשך כ- 7 שנים, כאשר בחלק ארוך מתקופה זו אבי ביצע את תפקידו בהתנדבות.
במעמד הטקס יוענק לאבי ששון גביע הוקרה

*במשחקים אפשר למצוא את אבי יושב ליד הגוש המעודד, בראיון הוא ציין את האטרף וההתרגשות שיש לו כשהוא שומע את העידוד והתופים.
אבי הביא את הבשורה לכפר-סבא של חלוקת כרטיסים בחינם לילדי ביה"ס.

טקס צרכים מיוחדים (מחצית)
אנו שמחים לארח היום את דנה בת 21, הלוקה במוגבלות שכלית התפתחותית ומתגוררת במסגרת דיור בקהילה של עמותת עמיחי בהוד השרון. דנה הינה בחורה חברותית במיוחד, תקשורתית מאד, אוהבת לעזור, דואגת לכולם ובעלת שמחת חיים יוצאת דופן. דנה מהווה בורג מרכזי בכל מפגש חברתי בו לוקחת חלק ומתאפיינת בעיקר בחוש הומור מפותח.
אנו גאים ושמחים להזמין את דנה לכר הדשא לקבל מאיתנו את חולצת המועדון ולהצטלם עם שחקני הקבוצה.

התרמת מזון
יש לנו את היכולת והזכות כקהילת אוהדים לתרום ולעזור, אנו נשמח למנף את חוויית הכדורגל שלנו לטובת הקהילה בה אנו חיים ולעזור לתושבי העיר כפר-סבא.
בשבת המשפחה הירוקה מתגייסת למען הקהילה.
ההתרמה תתקיים ביום שבת לפני המשחק מול בני יהודה שמתחיל בשעה 17:00.
עמדת ההתרמה תהיה מחוץ לאצטדיון לויטה באזור הכניסה שבין יציע 2 ליציע 3.
כולם מוזמנים לעבור לפני תחילת המשחק ולתרום אוכל, בקופסאות שימורים , מזון יבש, בקבוקי יין כולם מוזמנים לקחת חלק בתרומת מזון.

תגובות

פרסום תגובה חדשה