איצטדיון לויטה ?!?!?!

תגובות

לשניים שהכריזו רשמית שאני קשקשן, נמושה שירדה וכו'...

ראשית, אני אזרח ישראלי שעשה 20 שנות מילואים כחייל קרבי, נמצא במקסיקו בשליחות מטעם הסוכנות לשנתיים כמורה לעברית ולתנ"ך וחוזר בעוד כשנה לארצי ולעירי - כפר סבא.
שנית, ייתכן כי ישנן עובדות שנסתרות מעיניי ואם יש כאלה אשמח אם תציינו אותן לפני שאתם טוענים שאיני יודע\מבין דבר בעניין.
שלישית, ההסתדרות מעולם לא היתה גוף נקי משחיתויות גם לא לפני עשרים ושלושים שנה. יתרה מזאת, היא היתה מושחתת יותר לפני התקופה שאתם מציינים אלא שאז היה לה כסף למכביר שאותו העבירה בין היתר להפועל כפר סבא. ב 15 שנים האחרונות מאז המהפיכה שביצע חיים רמון היא איבדה את נכסיה. כל עוד קיבלה הקבוצה תקציבים גדולים לא הפריעה לאיש מאיתנו השחיתות.

ממרחק גדול (מקסיקו) אני עוקב אחר הנעשה בקבוצה ולבי נחמץ

הגיעה קבוצת משקיעים שנראה כי הקבוצה חשובה לה וחטאה העיקרי הוא בעובדה שלא קוראים לה שום את שרף...חבר'ה, תירגעו, לא עניינו את שום כשהוא קיבל הצעות מיוון וגם לא כשאימן בפולין או בביתר והאמת שזה ממש לגיטימי. זה המקצוע שלו ומזה הוא מתפרנס וכשיש הצעות כספיות קוסמות יותר מאשר אלו של הבית אז יוצאים לרעות בשדות זרים. הכסף הוא שיקול מרכזי אצל רובנו. מאחר שהכסף היווה את השיקול של שום בעבר סביר להניח שזה גם מה שמהווה את השיקול בהווה ולכן כל הססמאות היפות על כך שהוא בשר מבשרנו ולכן מגיע לו יותר מאחרים אינן רלבנטיות. אם יש קבוצת משקיעים שמוכנה להשקיע בצורה רצינית לטובת הקבוצה ויותר ממה שמציע יצחק שום אז השיקול הכספי והמקצועי צריך לגבור כאן כי שום שוקל את הדברים בדיוק לפי אותם פרמטרים. שנאתי כל רגע שטביב היה בקבוצה מפני שהוא בא על מנת להרוס ולא לבנות וגם לא הבין שקבוצת כדורגל בנויה גם ובעיקר מאוהדיה ועל כן התכחש להם ונלחם בהם ובסמלי הקבוצה. לא נראה לי שזה המצב לגבי רייכמן ושו"ת. אל תגרמו לבעלים החדשים, במרדנות ובהתנגדות המתמדת שלכם להתכחש לכולנו ולנהוג בסופו של דבר כמו טביב. תנו להם צ'אנס ותנו להפועל כפר סבא לחזור בעזרתם ובעזרתנו למקום שמגיע לה. ליגת העל במרכז הבמה. תנו קצת שקט למערכת...את הרעש השאירו למשחקים בעונה הבאה.

אל תחלק עצות ממקסיקו - קשקשן.....

מה אתה מקשקש? אתה בכלל יודע על מה אתה מדבר? 15 שנה של שחיתות והסוף לא נראה באופק..... מאז שהתחילה השחיתות של ההסתדרות לא ראינו תואר ואנחנו מתנדנדים בין הליגות במקרה הטוב..... עשה טובה ואל תדבר על מה שאתה לא מבין.
עדיף שתעלה לארץ ואל תתן עצות מהגולה כמו איזה נמושה שברחה מהארץ

אל תקשקש גם אתה בלי לדעת את העובדות

יכול להיות שאני טועה לגבי קבוצת הניהול החדשה. יכול להיות... אבל לפני שאתה מטיף לי מוסר על היותי נמושה שירדה מהארץ כדאי שתדע את העובדות. אני כפר סבאי כמוך, אוהד את הקבוצה משנת 75' ונמצא במקסיקו כשליח הסוכנות היהודית לעוד שנה וקצת. במסגרת תפקידי אני מלמד עברית, תנ"ך והוראת ישראל בבית ספר יהודי מרכזי כאן ובתקופה האחרונה מרצה בפני יהודים ולא יהודים על הסיטואציה שנקלענו אליה בעקבות "משט השלום" ומראה להם מדי יום את מה שצריך להראות כדי שיכירו את הצד שלנו וגם ידעו את האמת לגבי הסכסוך הישראלי ערבי.
ולגבי ההסתדרות: הפועל כפר סבא תמיד נוהלה על ידי ההסתדרות ולא זכור לי אי פעם שההסתדרות היתה גוף נקי משחיתויות. לכן חיים רמון פירק אותה. ההבדל היחיד הוא שפעם היא גם נתנה כסף ואז זה התאים לכולנו והיום אין להם כסף.

תגובה לבחור שנמצא במכסיקו

מכיוון שאתה לא מכיר את העובדות עדיף שלא תתייחס כל מה שהתייחסת בכלל לא קשור לנושא ועדיף קודם שתבדוק מה היה ואחר כך תגיב.

Supporter in Mexico

Look, the problem here is not that the new owner/s want to invest more or less money in the team. The problem is that they are not one of ours and their interests are unclear to say the least.
If Shumy is willing to buy the team everyone can guarentee you that he would do the best possible for Kfar Saba as he is a part of the team like no other.
Mr. Shauli Dor apparently owns the team now. The reason and the way he registered Kfar Saba under his name are questionable to say the least. Therefore his personal interest has now become everybody's interest.
The real supporters of Kfar Saba cannot agree to such an act and neither would any supporters of any team.
It is reasonable to assume that Shumy would support the true interests of the team and our supporters more than Shauli.
Most of all Kfar Saba should be its supporters team and not a one man's team. Most of the supporters want Shumy back and in a Democracy the will of the masses overrules the will of one.

Let me know if you don't agree with something I mentioned here...

מסכים עם כל מילה גם אם היא כתובה באנגלית

בהחלט מסכים עם הדברים שלך וגם אחרי שקראתי את הראיון עם שום בone. החשש שלי הוא שמלחמות עכשיו של אוהדים מול ההנהלה הזו ייצר אנטי ונחזור לימים של טביב רק עם שמות אחרים בהנהלה. כל השאלה היא האם ניתן להחזיר את הגלגל לאחור ולעצור את מה שלכאורה נעשה ע"י שאולי באופן בלתי חוקי לפחות לפי דברי גזבר הקבוצה. אם זה אפשרי, אני מאחל לכם ולכולנו בהצלחה. אני לא אוכל להיות שם איתכם כי אני כאן.

את העובדות אני קורא מעל גבי האתר הזה

אין יותר מדי מקורות מידע נוספים לעניות דעתי. עכשיו מה אתה רוצה לספר לי? שיצחק שום רוצה לקחת את הקבוצה מתוך רגש אבהי ולא מתוך חישובים עסקיים? הוא הפך להיות הנדיב הידוע?

Shoomi

Shoomi has been in Kfar Saba for the better part of the past 40 years.
You want to tell me that he who made enough money in Greece and in football in general as well as from his other businesses want hapoel Kfar Saba for financial reasons?
You should be ashamed of yourself for even thinking that

By the way this has nothing to do with money - I don't even know if he would be the major investor in the team he just wants to upgrade the professional level of the club - I see nothing wrong with that.

To the guy in Mexico - Sorry about the english part but I live in Canada and don't have Hebrew in my Keyboard.
I wish everybody Shabat Shalom!

Imuniro neged karachat